Vakıfbank Sonbahar Kredisi Kampanyası Devam Ediyor

Müşterilerine fazlaca daha iyi koşullar altında kredi kullanma fırsatı sunan Vakıfbank bununla beraber SMS ile kredi müracaat yapmanıza da olanak sağlıyor. 

Vakıfbank Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası 

Vakıfbank gereksinim kredisi başvurusunda bulunmak isteyen müşterilerine yüzde 1,24 ‘den süregelen oranlarla kredi kullandırıyor. Müşterilerine 90 bin liraya kadar gereksinim kredisi kullanma fırsatı sunan Vakıfbank SMS kredi müracaat seçeneği de sunuyor.

SMS gereksinim kredisi başvurusu için KREDI yazdıktan sonrasında kimlik numaranızı ve aylık gelirinizi aralarında birer boşluk bırakıp 5724 numarasına kısa bildiri göndermeniz kafi olacaktır. Dosya masrafsız gereksinim kredisi kullanmak isteyen kişilere yüzde 1,24 faiz oranı sunulurken, Vakıfbank kredi harcamaları için 100 lira ödeme meydana getiren kişiler için ise kredi faiz oranı yüzde 1,29 seviyesine çekilmektedir. 

Vakıfbank Sonbahara Hususi 0 Km Taşıt Kredisi Kampanyası

48 ay vadeli taşıt kredisi kullandıran Vakıfbank sıfır vasıta satın almak isteyen müşterilerine dilerlerse aylık eşit taksitli isterlerse de 3 ayda bir taksit ödemeli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli vasıta kredisi benzer biçimde değişik seçeneklerde sunmaktadır. 3 ay ertelemeli taşıt kredisi seçeneği de sunan Vakıfbank aylık yüzde 1,19 seviyesinden taşıt kredisi kullandırmaktadır. Kefilsiz taşıt kredisi veren Vakıfbank bununla beraber dosya masrafsız taşıt kredisi kullanılmasına da izin vermektedir. 

Vakıfbank Sarı Panjur  

Uzun vade seçenekleri ile kira öder benzer biçimde ev sahibi olma fırsatı sunan Vakıfbank sarı panjur kredi fırsatları ile bu sonbaharı kendi evinizde geçirmenize olanak sağlıyor. Banka fırsatlarının yanı sıra bununla beraber kredisi de kullandırıyor. 

Bir önceki haberimiz olan AKP eliyle yıkılan iktisat başlıklı haberimizde hakkında bilgiler verilmektedir.


Yukarı