Vakıfbank SarıPanjur Halden Anlayan Konut Kredisi Kampanyası!

Müşterilerinin gereksinimlerine yönelik finansal çözümler sunan, müşterilerinin tüm gereksinimlerinde yanında olan Vakıfbank, ev sahibi olmak isteyenlere hususi kampanyası düzenledi.

Vakıfbank SarıPanjur Halden Anlayan Kampanyası düzenledi.

Sunulan kampanyasının faiz oranları  yüzde 0,87’den başlamaktadır. Faiz oranları hem bireylerin aldıkları kredinin tutarına hem de vade süresine farklılık göstermektedir. 10 bin TL ile 100 bin TL tutarları içinde kredi alan ve 3 ile 12 ay içinde ödeme planı düzenlenen bireyler için uygulanan faiz oranı yüzde 0,87 oranında,  13 ile 36 ay içinde ödeme planı düzenlenenler için uygulanan faiz oranı yüzde 0,88 oranında, 37 ile 60 ay içinde düzenlenenler için yüzde 0,95 oranında, 61 ile 120 ay içinde düzenlenenler için ise yüzde 0,96 oranında  olmaktadır.

100.001 TL ile 1.200.000 TL içinde kredi alan bireyler için uygulanan faiz oranları ise 3- 12 ay içinde yüzde 0,94 oranında, 13- 36 ay içinde yüzde 0,95 oranında, 37- 60 ay içinde yüzde 1,03 oranında, 61- 120 ay içinde ise yüzde 1,04 oranında olmaktadır.

Kampanyanın maksimum vade süresi ise 120 ay olarak belirlenmiştir. Krediye ilişkin olarak dosya harcamaları için alınan tutarın binde beşi kadar kredi tahsis tutarı alınmaktadır. Alınan bu ücret binde beşten fazla olmayıp, bir kez öğrenim edilmektedir. Kredi için alınan bir öteki ücret ise ekspertiz ücretidir. Bu ücret ise alınan evin lokasyonuna ve metrekaresine nazaran değişim göstermektedir.

Ayrıca söz mevzusu kampanya yalnız yeni ev alanlar için geçerli olup, öncesinde konut kredisi kullanan ya da başka bankadan konut kredisi alıp Vakıfbank’a kredilerini taşıyanlar için geçerli olmamaktadır. Kredi ödeme planları için çeşitli imkanlar sağlanır. Bunlar; artan ve azalan taksitli, ara ödemeler ve esnek ödemelerdir.

Vakıfbank konut kredisi başvurusu hem bankanın şubelerinden hem de davet merkezlerinden yapılmaktadır. Davet merkezinden müracaat yapmak için ise 444 0 724 numarayı aramanız gerekmektedir.

Bu içerik 8 Ekim 2017 Pazar günü aşağıda yer edinen bankaya ilişkin resmi web sitesi aracılığı ile Ekonomi7.com ziyaretçileri için hususi olarak hazırlanmıştır.

https://www.saripanjur.com.tr/saripanjur-halden-anlayan-konut-kredisi-kampanyasi.aspx?pageID=976&nID=723

Aynı zamanda web sitemizde yer edinen krediler kategorisinden öteki bankaların düzenledikleri kredi kampanyalarını göz atabilir, kendinize en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.

Bir önceki haberimiz olan ICBC Turkey'den 120 Ay Vadeli Konut Kredisi! başlıklı haberimizde konut kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.


Yukarı