Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi İle Kışa Girmeden Yeni Evinize …

Vakıfbank sarı panjur kampanyası ile 120 ay vadeli kullanarak kendi evinizin sahibi olmanızı sağlıyor.

Üstelik durağan(durgun) faizli paketinin yanı sıra isteyen kişiler için artan taksitli , azalan taksitli , ara ödemeli ve esnek ödemeli benzer biçimde değişik oldukça sayıda seçeneği sunuluyor. 

Web Sarı Panjur Başvurusu Yapın, Masraf Ödemeyin!

Düzenlemiş olduğu konut kredisi kampanyaları ile oldukça sayıda fırsat sunan banka internetten konut kredisi başvurusu icra eden müşterilerine dosya masrafsız konut kredisi paketini internete hususi oldukça daha düşük konut kredisi faiz oranları ile kullandırıyor.

Yani hem konut kredisi faiz oranları için indirim yapılıyor hem de masrafsız konut kredisi kullanmanız sağlanarak büyük bir harcamadan kurtulmuş oluyorsunuz. Bunun için Vakıfbank web sitesi üstünden ya da Vakıfbank sarı panjur web sitesi üstünden konut kredisi müracaat formu doldurmanız kafi oluyor. 

Vakıfbank Kamuya Hususi Konut Kredisi Kampanyası 

Kamu çalışanlarına hususi konut kredisi fırsatları da sunan Vakıfbank kamuya hususi sarı panjur konut kredisi yardımıyla kamu çalışanları sıkıntıya girmeden kendi evlerini satın alma fırsatı yakalıyor. Son yıllarda bilhassa de zelzele riski yüksek olan yerlerde ağırlık verilen projeleri için de destek vermeyi sürdüren Vakıfbank projesi ile kredi desteğine gereksinim duyan kişilerin de bu tip projelerden yararlanmalarına olanak sağlıyor. 

Bir önceki haberimiz olan Ev Sahibi Yapan Kredi Fibabanka'da! başlıklı haberimizde konut kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.


Yukarı