Odeabank’tan Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürecek Bireysel …

Odebank, tüm hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmek adına gerekseme duyduğunuz yüksek tutarlı nakit desteği için Bireysel Finansman Kredisi ürününü sunuyor. İşte banka tarafınca sunulan kredi ürünü hakkında tüm detaylar!

Hayalerinizin gerçekleşmesi için lüzumlu yüksek tutarlı nakit desteği Odeabank tarafınca bireysel finansman kredisi ürünü eşliğinde sunuluyor. aşamasında kendinize ya da yakınınıza ilişkin bir tane üstüne ipotek tesisi gerçekleştirerek avantajlı faiz oranları ile beraber Bireysel Finansman Kredisi’nden faydalanabilirsiniz. 

Teminat gösterilecek olan gayrimenkulün konut olmasını, iş yeri olmasını ve imarlı arsa olmasını kabul eden Odeabank, konut için ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar, iş yeri ve imarlı arsa için de ekspertiz değerinin yüzde 50’sine kadar bireysel finansman kredisi çekmenize olanak sağlıyor.

Odeabank, konut ipoteği alınması halinde konut sigortası ve mecburi zelzele sigortası uygulamalarını da mecburi tutuyor.

50.000 Türk Lirası Bireysel Finansman Kredisi Ödeme Planı

Odeabank’tan hayal ve hedeflerinizi gerçekleştirmek adıan 50 bin Türk Lirası tutarında bireysel finansman kredisi çekmeniz ve 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı talep etmeniz halinde banka tarafınca uygulanacak aylık faiz oranları yüzde 1,55 olurken, ödeme yapılacak aylık durağan(durgun) taksit tutarı bin 584 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi detayları ve ödeme planı, aşağıda yer edinen bağlantı vasıtası ile 11 Ekim 2017 tarihinde hazırlanmıştır.

https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/krediler/Ihtiyac-Kredisi/Sayfalar/Bireysel-Finansman-Kredisi.aspx

Aynı zamanda web sitemizde yer edinen krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyacınız için en uygun kredi ürünleri hakkında detaylı data sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki haberimiz olan Nuvo Dragos ikinci etapta yaşam başlıyor başlıklı haberimizde Adalar, ve Kadıköy hakkında bilgiler verilmektedir.


Yukarı