Ev Sahibi Yapan Kredi Fibabanka’da!

Fibabanka tarafınca düzenlenen ürünü ile beraber artık kira öder şeklinde kendi evinize haiz olabilirsiniz. Düşük faiz oranları ve 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile ürünü Fibabanka’da!

 

Kredi vade süresi süresince durağan(durgun) faiz uygulaması gerçekleştiren Fibabanka, yalnız Türk Lirası cinsinden kullanılmasına olanak sağlıyor. 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile beraber hayalini kurduğunuz eve haiz olmanıza olanak elde eden Fibabanka, durağan(durgun) faiz uygulaması ile beraber kredi vade süresi süresince taksit tutarlarınızın durağan(durgun) kalmasına olanak sağlıyor.

Bireysel olarak meydana gelen kredi başvuruları için BSMV ve KDDF’den muaf tutan Fibabanka, bütçeniz ve aylık gelir durumunuza nazaran ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlıyor. Teminat olarak yalnız satın alınacak konut üstüne ipotek tesisi gerçekleştiren banka, ön kefil talebinde bulunmuyor.

Fibabanka 150.000 TL Ödeme Planı

Fibabanka tarafınca düzenlenen konut kredisi ürünü kampanyası dahilinde 150.000 Türk Lirası tutarında konut kredisi çekmeniz ve bu konut kredisi ürünü için de 120 ay vade seçeneği ile ödeme planı talep etmeniz halinde banka tarafınca uygulanan aylık durağan(durgun) konut kredisi faiz oranları yüzde 1,23 olurken ödeme yapılacak aylık durağan(durgun) taksit tutarı da 2 bin 398,03 Türk Lirası’na karşılık etmektedir.

Bu ödeme planı, Kredi Haberi editörleri tarafınca 10 Ekim 2017 Salı günü itibariyle aşağıda yer edinen bağlantı vasıtası ile hazırlanmıştır.

http://fibabanka.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/konut-kredisi.aspx

Aynı zamanda web sitemizde yer edinen krediler kategorisi vasıtası ile beraber tüm kredi ürünleri hakkında kapsamlı informasyon sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki haberimiz olan Samsun Haber: Samsun'un mevduatı 9.8 milyar TL'ye ulaştı başlıklı haberimizde konut kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.


Yukarı