Aylık 1.182 TL Taksitle 75.000 TL Konut Kredisi Anadolubank’ta!

 

Anadolubank kirada oturan ve kendi evine haiz olmak isteyen, lakin kafi nakit desteğini temin edemeyen vatandaşlar için ön kefil şartı olmadan olanağı sağlıyor.

Anadolubank her insanın kendi evine haiz olması, kendi evinde oturması için gelir durumuna nazaran ayarlanan ve 120 aya kadar vadelendirilebilen bir ürünü sunuyor. Düşük faiz oranları ile beraber kira öder şeklinde kendi evine haiz olmanıza olanak elde eden Anadolubank, yalnız Türk Lirası cinsinden kredi çekmenize destek oluyor.

Kredi vade süresi süresince durağan(durgun) faiz oranları uygulaması icra eden Anadolubank, bu sayede değişen piyasa koşullarından etkilenmeden durağan(durgun) taksit tutarı ile ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Konut kredisi başvurusu aşamasında sizden nüfus cüzdanınızı, gelir belgenizi, ikâmet ettiğiniz adresi gösteren belgeyi ve satın almak istediğiniz konut tipli konuta ilişkin tapu fotokopisini talep eden Anadolubank, kredi başvurusunu süratli bir halde sonuçlandırarak konut kredinizi temin etmenize olanak sağlıyor.

75.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

Hayallerinizde olan ev için lüzumlu nakit desteğini Anadolubank’tan 120 ay vade seçeneği ile temin etmeniz halinde banka tarafınca uygulanan aylık durağan(durgun) konut kredisi faiz oranları yüzde 1,20 olmaktadır. 75.000 Türk Lirası tutarındaki konut kredisi için 120 ay vade seçeneğinde uygulanan aylık yüzde 1,20 faiz oranı ile ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da bin 182 Türk Lirası tutarına karşılık etmektedir.

Bu kredi detayları ve ödeme planı, aşağıda yer edinen bağlantı vasıtası ile 11 Ekim 2017 tarihinde hazırlanmıştır.

http://www.anadolubank.com.tr/tr/konut-kredisi?p=1_5_19&e=5

Aynı zamanda web sitemizde yer edinen krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyacınız için en uygun kredi ürünleri hakkında detaylı data sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki haberimiz olan Odeabank'tan Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürecek Bireysel ... başlıklı haberimizde ve hakkında bilgiler verilmektedir.


Yukarı