Ali Ağaoğlu: Arsa fiyatına ev satıyorum

Ağaoğlu Firmalar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, bu projenin uzun süredir beklendiğini söyleyerek, “Bu arsayı 20 yıl ilkin aldım. Bugün bölgede bu şekilde bir arsanın metrekare fiyatı 2 bin doları geçti.

Park projesinin bulunmuş olduğu bölgede bu şekilde bir arsa bulmak mümkün değil. Bu fiyata Ağaoğlu kalitesinde daire satıyorum. Üstelik yüzde 25 ilk satış indirimi sağlıyorum. Yani arsa fiyatına daire alacaklar. Oturacağınız daire de benden size armağan” dedi.

 

‘KISA SÜREDE KAZANDIRACAĞIZ’

Ekonominin daraldığı ve durgunluk yaşandığı dönemlerde yaptıkları yatırımların karşılığını daima aldıklarını vurgulayan Ağaoğlu, “Büyük Ağaoğlu ailesi bilir ki dere onlar için her zaman kütük getirecek. Maslak 1453 projemizde yüzde 250 gibi bir getiri elde ettiler. Park projemizde de yüzde 25 indirimi ile müşterilerimize kısa sürede yüksek getiriyi sağlıyoruz. Her projemizde olduğu gibi Park projemizin de çok iyi prim yapacağına ve Ağaoğlu müşterisine kazandıracağına eminiz” diye konuştu.

METRONUN YANINDA

Ağaoğlu Firmalar Grubu Murahhas Azası ve Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Rahvalı ise projeyi şöyleki söyledi, “Burada 738 daire, lüks mağazalar ve yiyecek içecek alanları var. Projeyi kendi mimarlarımızdan oluşan 40 kişilik ekibimiz tasardı. Metro, yanı başımızda. Bölgedeki markalı konut projelerinde evlerin ortalama metrekare fiyatı 7 bin 500 lira. Biz de fiyatı 7 bin 500 olarak belirledik. Fakat bu fiyat üzerinden yüzde 25 indirim yapıyoruz. Yüzde 10 peşinatın yanı sıra, yüzde 75 banka kredisi ve 2019’da yüzde 15 ara ödemeyle avantajlı bir ödeme planı sunuyoruz.”
 
PARK’I TANIYALIM

Bulunduğu bölge: İstanbul Çekmeköy
Daire sayısı: 738
Daire tutarları: Metrekaresi 7 bin 500 lira
Peşinat: Fiyatın yüzde 10’u
 
ANKARA’DA DA EV YAPACAK

Yeni yapacakları projelere değinen Ali Ağaoğlu, “Ankara’da bin 200 konutluk yeni bir projeye başlıyoruz. Bodrum’da Çinlilerle büyük bir proje için ön anlaşma imzaladık” dedi.

 Ali Ağaoğlu, ‘Çekmeköy Park’ta en güvendikleri özelliğin kat planları bulunduğunu altını çizdi.

Haber Merkezi

Bir önceki haberimiz olan Elbirliğiyle daha çok kesime iş üreteceğiz başlıklı haberimizi de okumanızı öneririz.


Yukarı