Akbank’tan Dörutubet Dörutubet Ödemeli Konut Kredisi Kampanyası!

Ev sahibi olmak isteyenler için çeşitli finansman türleri sunan Akbank‘ın düzenlemiş olduğu kredi kampanyalarından biri de Dönemsel Ödemeli Kampanyasıdır.

Akbank’ın sunmuş olduğu söz mevzusu kampanyaya meydana getirilen başvurular 2 değişik kanaldan gerçekleşmektedir. Bunlardan biri Akbank web sitesi, diğeri ise banka şubeleridir. Akbank web sitesinden meydana getirilen kredi başvurusunda tüm bilgilerin eksiksiz girilmesi gerekmektedir. Kredi taleplerini değerlendiren banka, finansmanı onaylaması halinde müşterilerine geri dönüş yapmaktadır. Sonrasında ise bireylerin istenilen belgeler ile banka şubelerini ziyaret etmeleri, krediye ilişkin evrakları imzalamaları kafi olmaktadır.

Akbank kampanyası faiz oranları yüzde 1,11’den başlamaktadır. Ancak bankanın kredi faiz oranlarında değişim yapma hakkı vardır. Maksimum düzenlenebilecek kredi geri ödeme planı süresi ise 120 ay olarak belirlenmiştir.

Kredi geri ödemelerinde bireyler 3 ayda bir, 6 ayda bir, 12 ayda bir olacak şekilde dönemsel olarak planlar oluşturabilmektedir. Sabit faizli ödeme imkanları sağlanan kişiler ödeme planlarını gelir düzenlerine nazaran planlamaları gerekmektedir. Turizm sektörü, ziraat sektörü ya da dönemsel kazanç elde dilen öteki sektörlerde çalışan bireyler için uygun olan bu kredi kampanyası için alınan tutarın binde beşi kadar dosya harcamaları için ücret öğrenim edilir. Bu ücret herkesten bir defalık alınır.

Şubelerden meydana getirilen başvurularda ya da anında başvuruların onaylanması halinde istenilen belgeler ise şunlardır; satın alınan evin tapu fotokopisi, kişilerin T.C. kimlik numaralarının yazılı olduğu nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgah adresinin teyiti için belge. Üstünde T.C. kimlik numarası yazılı olmayan ya da yırtık olan nüfus cüzdanları kabul edilmemektedir. Bu durumda ehliyette geçerli sayılmaktadır.

Bu içerik 9 Ekim 2017 Pazartesi günü aşağıda yer edinen bankaya ilişik resmi web sitesi aracılığı ile Ekonomi7.com ziyaretçileri için hususi olarak hazırlanmıştır.

http://www.akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/Donem-Odemeli-Mortgage.aspx

Aynı zamanda web sitemizde yer edinen krediler kategorisinden öteki bankaların düzenledikleri kredi kampanyalarını göz atabilir, kendinize en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.

Bir önceki haberimiz olan İpotekli Bireysel Kredi Nedir? başlıklı haberimizde hakkında bilgiler verilmektedir.


Yukarı